Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

En uygun Tamamlayıcı Sağlık Sigorta Poliçenizi Hemen Satın Alın !

1
2
3
Tamamlayıcı Sağlık Sigortanız için birden çok Sigorta Şirketinden teklif oluşturarak en iyi ve en uygun Sigorta Poliçesine Sahip olmanızı Sağlıyoruz !
T.C. kimlik numaranız size özel teklif üretebilmemiz için gerekmektedir.

BİZE GÜVENEN DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ

17 Yıldır Güvenilen Marka..

Birçok farklı firma ile çalıştım, kendilerinden bir defa sigorta başvurusunda bulunmuştum. Detaylı ve özverili çalışmaları ve bilgi sahibi işinin ehli personel davranışı nedeni ile trafik sigortası ve kasko sigortamı yaptırdım.

Hilal Temeltaş

Banka Müdürü

Sağlık Sigortası ile ilgili başvuru yaptım, bütçemi ve istediklerimi anlattım 5 farklı teklif sunuldu. Bilgili güvenilir her soruya dolu dolu cevap aldım, Aklımın köşesinde acaba kalmadan Sağlık Sigortamı yaptırdım tavsiye ederim.

Cansu TAŞKIN

Pilates Hocası

Kasko Sigortam ile ilgili başvuruda bulundum mesleğim soruldu, kaç yıldır mesleğe özel indirimler varmış ama bilgim yoktu sayelerinde mesleğime özel indirimlerin verildiği kasko tekliflerini aldım ve gönül rahatlı ile satın aldım.

Mert Demirbilek

Eczacı

Personel bilgisi, yapılan araştırma ve edindiğim bilgiler kasko ve trafik sigortamı nasıl satın alacağımı net öğrendim. Satış yapmadan önce ne satın aldığınızı anlamadan bırakmıyorlar gerçekten çok memnun kaldım.

Neşe Kendir

Emlak Danışmanı

Sağlık Sigortanız için Uzman Personel

Alanın Uzman, tecrübeli personelimiz aracılığı ile ihtiyacınıza uygun sağlık sigorta poliçenizi tam teminatlı ve en uygun fiyat seçenekleri dahilinde taksitli olarak satın almanıza yardımcı olmak için her daim hazır !