Hakkımızda

Firma Tarihimiz

Sigorta Sektöründe ilklere öncü olan firmamızın güven dolu tarihi.

  • 2002

    Sırdaş Sigorta Temelleri atıldı

    2002 Yılında Sırdaş Sigorta Aracılık Hizmetleri olarak müşterilerimize kaliteli hizmet sağlamak amacı ile bu yola çıktık.

  • 2019

    Sırdaş Sigorta en iyiler arasında

    17 Yıllık Sigorta Bilgi ve Birikimimiz ile müşterilerimizin daimi seçimi olmamızın gururunu yaşıyoruz.

Sırdaş Sigorta | Hakkımızda

Sırdaş Sigorta ilk olarak 2002 yılında uzun yıllara dayanan sigortacılık deneyimlerinden ve geniş müşteri portföyünden yola çıkarak; sektörde en kaliteli ve aktif sigortacılık hizmetini verebilmek amacıyla kurulmuş bir online platformdur.

Sigorta şirketleri yerine müşterisinin temsilcisi olmayı, poliçe satışını değil müşterisini memnuniyetini esas alarak kısa zamanda sektör en’lerinden birisi haline geldik. Birden çok sigorta şirketleri iş ortaklığı yaparak; kasko, trafik, sağlık, konut gibi çok kullanılan sigorta ürünlerinin yanında; seyahat, nakliyat, ferdi kaza gibi farklı birçok sigorta branşında detaylı olarak çalışmasını yürütmektedir.

Sigorta hizmetleri kapsamında karşılaştırmalı fiyat ve hizmet analizi yaparız. Müşterilerimize özel geliştirdiğimiz kapsamlı, donanımlı tam güvenli alışveriş, pratik ve en ekonomik teklif sistemi ile sigorta hassasiyetini öncelik almaktadır. Online teklif ve poliçe oluşturarak, kargo ile ücretsiz gönderimini sağlarız.

Sigorta alanında uzmanlaşmış, aktif bilgi ve donanıma sahip, deneyimli kadrosu ile 7/24 danışmanlık hizmeti vermekte, her türlü talepte çözüm odaklı hareket etmektedir. Müşterisinin her seferinde aynı danışmanla iş takibi yapabilmesine ortam hazırlar. Hasar anında en hızlı desteği verebilecek donanıma sahiptir.

Sırdaş Sigorta Aracılık Hizmetleri LTD ŞTİ faaliyetlerini; T.C. Cumhurbaşkanlığı Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü’nün denetimi altında, T08527-252G levha kayıt numarası ile sürdürmektedir.

İş Ortaklarımız

Anlaşmalı Sigorta Şirketleri